prepravce

Iveco Czech Republic, a. s. (KAROSA a.s.)

Iveco Czech Republic, a. s. (KAROSA a.s.) Adresa:
Dobrovského 74/II
Vysoké Mýto
56603

IČO: 48171131
WWW: www.karosa.cz
Kraj: Pardubický
Okres: Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 451 111
Fax: +420 465 420 386
E-mail: info@irisbus.iveco.com

Díky své výkonnosti a informační otevřenosti patří Iveco Czech Republic, a. s. mezi nejúspěšnější firmy v České republice. Výrobním programem společnosti je úplný sortiment od městských přes linkové až po turistické autobusy.

V Evropě si Iveco Czech Republic, a. s. vybudovala pozici jednoho z nejlepších výrobců linkových autobusů. Úspěchy sklízíme nejen díky dobrému poměru užitných parametrů a kvality k ceně, rozvinuté síti autorizovaných servisů a dostupnosti originálních náhradních dílů, ale také samozřejmě díky dobrým zkušenostem zákazníků s provozem našich autobusů. Jednoznačná orientace na zákazníka je dlouhodobě základním prvkem politiky jakosti i obchodní strategie společnosti Iveco Czech Republic, a. s.

Autobusy vyrobené ve výrobním závodě Iveco Czech Republic, a. s. ve Vysokém Mýtě se prodávají ve Francii, Itálii, Německu, Finsku, Švýcarsku, v zemích Beneluxu a dalších evropských státech, ale nejen zde. Na silnici můžete vysokomýtské autobusy potkat také např. v karibském Guadeloupu či na Reunionu v Indickém oceánu, v Bejrútu i v Egyptě.

Dopravní info on-line

Top nej firem

Prezident CR Zeman

Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

Celkem hlasovalo 20249. Archiv anket.